شبیه ساز بازار فارکس | forex simulator

کلید موفقیت در بازار فارکس !

  • تجارت فارکس نیاز به تمرین دارد، اما زمان زیادی می برد.
  • شبیه‌ساز معاملات فارکس ما به شما امکان می‌دهد خیلی سریع‌تر و بدون ریسک کردن تمرین کنید.
  • دیگر منتظر شرایط خاص بازار یا تغییرات قیمت نباشید.
  • دیگر نیازی به تماشای نمودارها در طول روز نیست.
  • با نرم افزار شبیه سازی ما می توانید زمان را کنترل کنید و روی مهمترین لحظات تمرکز کنید.

داده های تاریخی را مبادله کنید و در وقت خود صرفه جویی کنید

شبیه ساز فارکس به شما امکان می دهد در زمان به عقب برگردید و بازار را از هر روز انتخابی شروع کنید. نمودارها، شاخص ها و اخبار اقتصادی را به شما نشان می دهد که انگار به صورت زنده اتفاق می افتد. شما می توانید سفارشات خود را ثبت کنید، آنها را تغییر دهید یا آنها را ببندید، درست مانند معامله مستقیم.

داد و ستد داده های تاریخی در مقایسه با معاملات آزمایشی و سایر اشکال تجارت کاغذی در زمان زیادی صرفه جویی می کند. همچنین اجازه می دهد تا سرعت شبیه سازی را تنظیم کنید، بنابراین می توانید دوره های زمانی کمتر مهم را رد کنید و روی مهم ترین آنها تمرکز کنید.

شبیه ساز فارکس چگونه کار میکند ؟

شبیه‌ساز فارکس به‌عنوان مشاور متخصص برای متاتریدر 4 کار می‌کند. قابلیت‌های نموداری عالی MT4 را با داده‌های تیک به تیک با کیفیت و تقویم اقتصادی ترکیب می‌کند تا یک شبیه‌ساز معاملاتی قدرتمند ایجاد کند. از نمودارهای آفلاین استفاده می کند که به شما امکان می دهد از نشانگرها، الگوها و ابزارهای ترسیم موجود در متاتریدر استفاده کنید.

با این حال، به استفاده از داده های تاریخی ارائه شده توسط متاتریدر، که معمولا داده هایی با کیفیت پایین هستند، محدود نمی شود. همچنین به شما امکان می دهد داده های تیک با کیفیت بالا را از Dukascopy و TrueFX دانلود و استفاده کنید.

شبیه ساز فارکس یک تستر استراتژی نیست !

شبیه ساز ما یک بک تستر EA نیست. آزمایش هیچ ربات تجاری یا اسکریپتی امکان پذیر نیست. نرم افزار برای آن طراحی نشده است. بدین معنی که با این اکسپرت فقط میتوان بازار رابه عقب بازگرداند و معاملاتی باز دنمود با توجه به استراتژی که هر فرد دارد .

جفت فارکس، طلا، نقره، نفت، بیت کوین، اتریوم و 12 شاخص و سهام ها

این نرم افزار به شما امکان دسترسی به تمام جفت های اصلی فارکس و چندین ابزار دیگر را می دهد.ارز  مورد علاقه خود را انتخاب کنید و آن را معامله کنید.

داده های تیک به تیک واقعی

بر خلاف سایر شبیه سازهای تجارت، نرم افزار ما به شما امکان می دهد تا 10 سال از داده های تیک واقعی با گسترش متغیر واقعی استفاده کنید. شبیه ساز می تواند داده های تاریخی را از منابع زیر دانلود کند:

از داده های کارگزار استفاده کنید

با شروع نسخه 1.7 شبیه ساز فارکس، امکان وارد کردن داده های تاریخی از متاتریدر و استفاده از آن در شبیه سازی ها وجود دارد. اکنون، می‌توانید شبیه‌سازی‌ها را بر روی تمام ابزارهای ارائه شده توسط هر کارگزار MT4 اجرا کنید. تنها چیزی که نیاز دارید یک حساب آزمایشی است. درباره وارد کردن داده از MT4 بیشتر بخوانید .

بازه های زمانی متعدد

می توانید چندین نمودار را به طور همزمان باز کنید و اقدامات قیمت را در چندین بازه زمانی دنبال کنید. همچنین می توانید نمودارهای بازه زمانی سفارشی مانند نمودار 10 دقیقه ای یا نمودار 2 روزه ایجاد کنید. همه نمودارها همگام شده و تیک به تیک به روز می شوند.

5/5

دیدگاهتان را بنویسید

کانال عمومی تلگرام

سیگنالدهی فارکس (کانال vip رایگان )

عضویت بستن